הבית הירוק פילאטיס בטבע - TRX
דף הבית >> TRX
TRX ברוח הפילאטיס
רצועות ה-TRX שכבשו את עולם הכושר והאימון הגופני בשנים האחרונות, הן למעשה רצועות כושר תלויות המאתגרות את כל שרירי הגוף תוך כדי התמקדות תמידית בשרירי הליבה. אנחנו בסטודיו הבית הירוק- פילאטיס בטבע, שיכללנו את תרגילי ה-TRX ויצרנו עבור כל אחד ואחת מכם, אימוני TRX מחושבים ומדויקים יותר הפועלים בהתאם לעקרונות הפילאטיס. על אימוני TRX ברוח הפילאטיס בכתבה שלפניכם.

מה זה TRX?
TOTAL BODY RESISTANCE EXERCISES - הוא למעשה מוצר כושר (רצועות תלויות ונמתחות) אשר הומצא על ידי חייל קומנדו אמריקאי מתוך מטרה לשמור על פיתוח גופו וכושרו הגופני בתנאי שטח. לאורך השנים, מוצר הכושר המכונה TRX שוכלל והתפתח, וכיום, המוצר שהחל את דרכו משילוב של רצועות מצנח וחגורת מכנסיים, הפך לאחד מאביזרי הכושר הפופולאריים ביותר בעולם.
אימוני TRX, המיושמים אך ורק באמצעות רצועות ה-TRX (רצועות באורך של 2.5 מטרים ובמשקל של 800 גרם), הם למעשה אימונים הפועלים כנגד משקל הגוף, כאשר מטרת האימון העיקרית היא לחזק את שרירי הליבה. יחד עם זאת, ישנם תרגילים המיועדים לצרכי מיקוד בשרירי הגוף האחרים, לרבות, תרגילי זרוע, תרגילי חזה ותרגילים נוספים המיועדים לקבוצות שרירים שונות במקביל.

TRX פילאטיס- השילוב המושלם בין אימוני כוח, עיצוב וגמישות!
כסטודיו המתמחה באימוני פילאטיס לכל אוכלוסיית יעד ולכל מטרה, אנחנו בסטודיו הבית הירוק-פילאיס בטבע, פיתחנו עבורכם שיטת אימון המשלבת בתוכה שיעורי TRX בגישת הפילאטיס. שיטת אימון זו מבוססת על עקרונות הפילאטיס הכוללים בין היתר: ריכוז, שליטה, דיוק, נשימה, תנועתיות, קצב וזרימה, ועל מהות ה-TRX הפועלת בדומה לפילאטיס על שרירי הליבה המצויים במרכז הגוף (POWERHOUSE בגישת הפילאטיס).
אימון חדשני זה מיועד לכל אחד ואחת מכם המעוניין ליהנות משתי העולמות (עולם הפילאטיס ועולם ה-(TRX, כאשר רמת התרגילים באימון מותאמת באופן אישי לכל מתאמן/ת בהתאם ליכולותיו הפיזיולוגיות. TRX ברוח הפילאטיס היא למעשה שיטת אימון המשלבת בתוכה לצד אימוני כוח גם תרגילי גמישות, תרגילי קואורדינציה ותרגילי שיווי משקל, כאשר אופי התרגילים השונים הינו מחושב ומדויק יותר והוא מלווה גם בתרגילי נשימה וריכוז.
הצטרפו עוד היום לאחת מקבוצות ה-TRX פילאטיס שלנו, וגם אתם תוכלו ליהנות משיעורי TRX ברוח הפילאטיס המתקיימים בקבוצות קטנות ובאווירה אינטימית.

חשוב שתדעו: כל קבוצה מונה 6 מתאמנים בלבד, וזאת על מנת שכל אחד ואחת מהם יוכל לקבל את מלוא תשומת הלב של המדריכות המנוסות והמקצועיות שלנו. 
 
הגדוד העברי 18, אביחיל, 42910
pilates.ingreen@gmail.com
רונית  -  052-2958316
flower, flower, nature, plant
flower, flower, nature, plant